Palgaarvestusteenus

Pakume terviklikku palgaarvestusteenust, mis vastab Eesti õigusaktidele ning raamatupidamisreeglitele. Hoiame oma klientide meelerahu tagades, et personali töötasu puudutav aruandluskohustus on õigeaegselt ja korrektselt täidetud ning maksud tasutud. 

Miks valida Wisecounteri palgaarvestusteenus?

  • Omame pikaajalist kogemust palgaarvestuse teostamisel ja saame kindlustada, et meie klientide töötajate palgaarvestus on teostatud täpselt, korrektselt ja seaduslikult. Meie juurde on oodatud nii väikse töötajate arvuga ettevõtted kui ka need, kus personali on oluliselt rohkem.

  • Lähtume konkreetse ettevõtte spetsiifikast, et luua just teie ettevõtte vajadustest vastav palgaarvestuse süsteem ja pakkuda teile põhjalikku aruandlust, mis on abiks palgaarvestuskulude planeerimisel ja vajalike juhtimisotsuste tegemisel ning palgapoliitika kujundamisel.

  • Teostame palgaarvestust tähtaegselt, esitame vajalikud deklaratsioonid õigeaegselt ning korrektselt. Kuna palgaarvestuse kohta esitatavatele aruannetele on seatud spetsiifilised nõudmised, on nende täitmine seotud ettevõtte usaldusväärsusega ka klientide ja koostööpartnerite silmis.

  • Kuna omame teadmisi ja kogemusi lisaks Eestile ka Rootsi, Soome ja Läti palgaarvestuse teostamisel, saame teenust pakkuda kombineeritult igas nimetatud riigis. Haldame töötajate palgaarvestust Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis ning tagame järjepideva, õigeaegse ja antud riigi nõuetele vastava palgaarvestuse.

  • Tagame palgaandmete täieliku konfidentsiaalsuse ning järgime lisaks riiklikele andmekaitsenõuetele ka meie ja kliendi vahelist konfidentsiaalsuskokkulepet, mis kuulub finants- ja eriti just isikuid puudutavate palgaandmete töötlemise juurde.

Oleme meelsasti usaldusväärseks ja pikaajaliseks partneriks nendele ettevõtetele, kes soovivad oma personali palgaarvestusprotsesse lihtsustada ja kulutõhusamaks muuta. Kui soovite tulla meie juurde konsultatsioonile või on teil palgaarvestuse osas küsimusi, andke enda soovidest allpoolse vormi kaudu meile märku.

Võtke meiega ühendust

  • Kirjutage meile oma soovidest või probleemist, millele lahendust otsite.
  • Kui märkame, et vaja oleks esitada täpsustavaid küsimusi, võtab meie konsultant teiega ühendust või kutsub teid kohtumisele.
  • Peale vajaliku info kogumist koostame teile mittesiduva pakkumise, mille saadame teile e-postiga.