Raamatupidamisteenused Eestis

Wisecounteri poolt pakutav raamatupidamisteenus on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad usaldusväärset finantspartnerit, kes aitab neil raamatupidamise korras hoida ning annab operatiivselt andmetel põhinevat finantsnõu.

Miks valida Wisecounteri teenused?

 • Meil on rohkem kui 15-aastane kogemus raamatupidamisteenuse pakkumisel Eesti äriühingutele. Oleme teinud koostööd nii suurte kui väikeste ettevõtetega erinevatest ärivaldkondadest ja seetõttu oskame asjakohast nõu anda nii üldistes kui spetsiifilistes küsimustes, mis puudutavad raamatupidamist ja ettevõtte finantsasjade korraldamist.

 • Lähtume oma klientide äriloogikast ning pakume personaalset teenust. Oleme arusaanud, et igal kliendil on just neile omased ambitsioonid, soovid ja töökorraldus. Seega töötame iga kliendiga personaalselt lähtuvalt nende äriloogikast ning eesmärkidest.

 • Meil on põhjalikud teadmised raamatupidamisalasest seadusandlusest ning raamatupidamist korraldavatest õigusaktidest ja samuti ka praktiline pool, ehk teame, kuidas õigusakte rakendada, millised küsimused on alati esmatähtsad lahendada ning millised vajavad detailset süvenemist.

 • Meie personal on abivalmis ja operatiivne. Meie kliendid võivad kindlad olla, et meie juures on nende raamatupidamisasjad korrektselt korras ning nad saavad meie käest tuge ja nõu alati kõige uuemate raamatupidamisandmete põhjal.

 • Orienteerume maksumaastikul vilunult ja hoiame aruandluse alati korras, ja seda ka siis, kui riiklikud nõuded on pidevas muutumises. Oleme abiks maksuküsimuste lahendamisel ja tagame nõuetele vastavuse, koostame vajalikud aruanded ning anname nõu finantsraportite koostamisel. Meie juures saate olla kindlad, et vajalikud raportid ning aruanded on alati õigeaegselt ja korrektselt esitatud ning arvesse on võetud ka teie ärihuve.

 • Kuna pakume raamatupidamisteenust lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis ja Lätis, omame me põhjalikku arusaama iga nimetatud riigi raamatupidamisalastest nõuetest, regulatsioonidest ja kultuurilistest eripäradest. Seetõttu oskame aidata Eesti ettevõtjaid, kes Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis tegutsevad, operatiivselt ning sisuliselt.

 • Tagame piiriüleste tehingute nõuetele vastavuse raamatupidamises ja aruandluses. Piiriüleste tehingute kajastamine ja meie klientide nõustamine on meie raamatupidajate jaoks igapäevane töö.

 • Aeg on raha ja me väärtustame mõlemat. Meie teenuse üheks osaks on raamatupidamisalase- ja finantsnõu pakkumine, mis on vajalik läbimõeldud otsuste tegemiseks ja ettevõtte liikumiseks soovitud äriliste eesmärkide suunas.

 

Oleme meeleldi abiks raamatupidamisasjade korraldamisel, et võimaldada teil muretult keskenduda oma äri kasvule ja eesmärkidele. 

Võtke meiega ühendust

 • Kirjutage meile oma soovidest või probleemist, millele lahendust otsite.
 • Kui märkame, et vaja oleks esitada täpsustavaid küsimusi, võtab meie konsultant teiega ühendust või kutsub teid kohtumisele.
 • Peale vajaliku info kogumist koostame teile mittesiduva pakkumise, mille saadame teile e-postiga.