Maksuarvestus ja -konsultatsioonid

Pakume professionaalset tuge maksude planeerimisel ja optimeerimisel Eesti ettevõtetele, kes soovivad, et nende finantsasjad oleks parimas korras ning maksuküsimused lahendatud mõistlikult, seaduslikult ning läbipaistvalt.

Miks otsustada Wisecounteri maksuarvestus ja - konsultatsiooniteenuste kasuks?

  • Meie maksuspetsialistidel on põhjalikud teadmised Eesti maksusüsteemist ning aastatepikkune kogemus maksualaste küsimuste lahendamisel ning maksustrateegiate loomisel. Hoiame end pidevalt kursis Eesti maksuseadusandluse muudatustega ning aitame kalkuleerida, planeerida ja täita erinevaid maksukohustusi, mis ettevõttel riigi ees tekivad. Kogemused aitavad meil leida oma klientide maksualasele problemaatikale optimaalseid ja toimivaid lahendusi, vähendades riske ning pidades silmas oma klientide lühi- ja pikaajalisi ärilisi eesmärke.

  • Meie poolt teostatud maksuarvestus on täpne, korrektne, seaduslik ning aruandlus alati tähtaegne. Oleme nõudlikud detailide osas ja tagame oma klientide meelerahu, kuna nende ettevõtet puudutavad maksuküsimused on läbikaalutud ning aruandlus korrektselt esitatud.

  • Meie konsultandid on teile abiks mitut riiki hõlmavate tehingute, siirdehindade ja muude piiriüleste tehingutega seotud maksuküsimuste lahendamisel. Kuna tegutseme lisaks Eestile ka Rootsis, Soomes ja Lätis, saame oma klientidele pakkuda terviklikku lähenemist, mis on kantud põhjalikest teadmistest ja pikaajalisest praktilisest kogemusest.

  • Kliendikeskne lähenemine annab meie klientidele kindluse, et nende probleemide ja soovidega tegeletakse süvitsi ja diskreetselt, keskendudes parima lahendus leidmisele antud õigusruumi ning ettevõtte lühi- ja pikaajalisi eesmärke silmas pidades. Saame olla abiks maksuametiga suhtlemisel ja anda asjakohaseid suuniseid parima lahenduse leidmiseks teie ettevõtte käekäiku silmas pidades.

Kui soovite, et teie maksuasjad oleks korras ning maksustrateegia optimaalne, siis oleme hea meelega teie jaoks olemas ning aitame teie ettevõtte maksuküsimusi korraldada parimal viisil. Meiega nõu pidamiseks andke endast märku ja täitke allpoolne vorm.

Võtke meiega ühendust

  • Kirjutage meile oma soovidest või probleemist, millele lahendust otsite.
  • Kui märkame, et vaja oleks esitada täpsustavaid küsimusi, võtab meie konsultant teiega ühendust või kutsub teid kohtumisele.
  • Peale vajaliku info kogumist koostame teile mittesiduva pakkumise, mille saadame teile e-postiga.