Meie fookus ja kogemus

Ettevõtluses efektiivsuse saavutamine ei sõltu ainult õnnest ja tööst. Selleks, et saavutada edu ja olla oma klientidele parimaks partneriks on oluline, et iga meeskonna liige pühendub oma isikliku arengu kaudu parima teenuse pakkumisele.

Wisecounter OÜ on rahvusvaheline ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte! Oma tegutsemisaastate jooksul oleme saanud oma klientidele partnerettevõtteks, mis pakub kombineeritud lisandväärtust. Meie klientideks on nii juhtivad kui ka alustavad kodumaised ja rahvusvahelised ettevõtted.

Meie Eesti ja välisriikides paiknevates esindustes töötavad inimesed, kes pakuvad meie klientidele professionaalseid majandusharu eripära ja uusimaid rahvusvahelisi arenguid arvestavaid raamatupidamise, juriidilisi, IT, maksu- ja juhtimiskonsultatsioonide alaseid teenuseid. Me aitame oma klientidel ette valmistada ning vormistada ettevõtete asutamise, omandamise, ühinemise, jagunemise ja kasvuga seotud dokumente. Oleme aidanud oma kliente ettevõtlusega alustamisest kuni ambitsioonika strateegia loomise ja ellu viimiseni.

graafik

Finantsteenused

Meie kompetentsi kuuluvad nii raamatupidamine, palgaarvestus, maksudeklaratsioonidega seonduv, finantsanalüüside teostamine kui ka ettevõtte väärtuse määramine ja finantsjuhtimine.

LOE LISAKS

Juhtimisalane nõustamine

Meie fookuses on aidata ettevõtjatel teha oma ettevõttes häid otsuseid ja saavutada suurem efektiivsus eesmärkide sõnastamise ning edasise tegevuskava planeerimise kaudu.

Loe lisaks

Juriidiline nõustamine

Töölepingute ja tehingutega seotud õigusnõustamine, sealhulgas lepingute koostamine, ettevõtete asutamine, ühinemine, jagunemine, likvideerimine ning esindamine ametites ja kohtus.

LOE LISAKS

Ettevõtete asutamine ja suhtlus maksuametiga

Omame pikaajalist kogemust uute ettevõtete asutamisel, olemasolevate ümberstruktureerimisel ja vajadusel ka likvideerimisel.

Loe lisaks

EKSPORT JA RAHVUSVAHELINE KOOSTÖÖ

Aitame välisturgudele sisenemisel ja ettevõtte reorganiseerimisel leida uusi kasulikke kontakte pea kõigis Euroopa riikides.

Loe lisaks