Põhitegevuseks raamatupidamisteenuse osutamine

Mida me teeme

Wisecounter on keskendunud klientide edule kaasa aitamisele. Meie missiooniks on teha kõik endast olenev, et aidata kaasa klientidel saavutada tööalast edu. Me töötame koos erinevate valdkondade ettevõtjatega, kes vajavad usaldusväärset partnerit. Me oleme seadnud omale eesmärgi olla turul parim ja kiireimini kasvav ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte.

2x

1/4 meie klientidest suurendas eelmisel aastal oma kasumit 2x

1000

Meie seminaridel on osalenud üle 1000 ettevõtja

30

Kliendid, keda me teenindame, asuvad 30 riigis

12

Oleme aidanud oma klientidel äri edendada rohkem kui 12 aastat

Tiim, kes seisab nende väärtuste eest

Wisecounteri töötajad on isiklikule arengule ja klientide rahulolule fokusseeritud ettevõte. Me oleme oma töös keskendunud teenuse kvaliteedile, mis sageli ületab klientide ootuseid. Me suudame seda pakkuda, sest meie oleme oma ala asjatundjad.

Maario Laas

Maario Laas, juhatuse liige, partner

Juhtimine, strateegiline planeerimine, juriidilised- ja finantsanalüüsid

Olen WiseCounter OÜ asutaja ja tegutsenud konsultandina ning õppejõuna alates 2000 aastast. Minu peamised kompetentsid on eesmärgistamine, äriprotsesside juhtimine, finantsanalüüside koostamine, strateegia loomine ja meeskondliku koostöö küsimustega seonduv. Olen aidanud mitmetel ettevõtjatel oma ettevõtet nii luua kui ka tegutsemise käigus uuele tasemele viia. Oman koostöökogemust nii mittetulunduslike kui äriliste organisatsioonidega. Minu kogemused baseeruvad praktiliste ja teoreetiliste teadmiste ühendamisel nii ettevõtete loomisel, edendamisel, ühinemisel, müümisel kui ka likvideerimisel.

Töökeeled: eesti, inglise, soome

maario@wisecounter.ee
LIINA RAJAPU

LIINA RAJAPU, Soome kontori juhataja

Raamatupidamine ja nõustamine ettevõtete loomisel

Alustasin tööd Wisecounter Oy Helsingi kontoris aprillis 2016. Olen Wisecounteris töötatud aasta jooksul õppinud palju uut ja huvitavat koostöös väga erinevate ja huvitavate klientidega. Töökogemus ja lisateadmised, mille olen saanud tänu erinevate klientide vajadustest tingitud keeruliste tööülesannete täitmisele, on aidanud mul õppida tundma ettevõtjate mitmekülgseid vajadusi. Raamatupidamist õppisin Helsinki Business College`is, kus ma omandasin põhjalikud teadmised Soome maksuseadusandlusest ja rahvusvaheliste tehingutega seonduvatest erinevatest võimalustest ning kohustustest.

kirjanpito@wisecounter.fi
HANNU OIKARINEN

HANNU OIKARINEN, Müük ja turundus

Liitusin Wisecounter OÜga, et pakkuda oma 25 aastase turunduse ja müügitöö kogemusega tekkinud teadmisi ja oskusi klientidele, kes soovivad Soome suunal laieneda ja leida endale soomest koostööpartnereid. Liitusin Wisecounteri meeskonnaga, sest mul oli varasem positiivne koostöökogemus Wisecounteriga nii raamatupidamise, ettevõtete loomise, maksunõustamise ja ettevõtete juhtimiskonsultatsioonide vallas. Soovin aidata kaasa nii Wiseocunteri kui ka meie klientide edule.

Töökeeled: soome, rootsi, inglise

hannu@wisecounter.ee

Liikmelisus

Referentsid