Raamatupidamine, juriidiline ning finantsnõustamine, juhtimiskoolitused

Mida me teeme

Wisecounter on keskendunud klientide edule kaasa aitamisele. Oleme usaldusväärne ja professionaalne meeskond, kellel on pikaajaline kogemus eri valdkondade ettevõtjate konsulteerimisel. Suudame Teid nõustada kõikides vajalikes aspektides, et olla oma ettevõtmises edukas. Meie eesmärk on olla parim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte turul.

2x

1/4 meie klientidest suurendas eelmisel aastal oma kasumit 2x

1000

Meie seminaridel on osalenud üle 1000 ettevõtja

30

Meil on kliente 30st erinevast riigist

13

Oleme aidanud oma klientidel äri edendada rohkem kui 13 aastat

Inimesed, kes seisavad nende väärtuste eest

Wisecounteri töötajad keskenduvad isiklikule arengule ja klientide maksimaalsele rahulolule. Peame oluliseks teenuse kvaliteeti, mis sageli ületab klientide ootuseid. Meil on rohkelt teadmisi ja kogemusi eri valdkondade ettevõtjatega töötamisel, seega oleme oma ala asjatundjad.

Maario Laas

Maario Laas, Juhatuse liige, partner, tegevjuht

Wisecounteri tegevjuht Maario tegeleb ettevõtte eri harude juhtimise, meeskonna toetamise, juriidiliste küsimuste lahendamise, müügi, klientide vajadustele vastavate lahenduse leidmise ning nende täitmisega. Ta on Wisecounteris olnud algusest peale ning oma meeskonnale lojaalne. Maario on õppinud õigusteadust Tallinna Majanduskoolis, I-stuudiumis, Õigusinstituudis (tänane Tartu Ülikool) ning organisatsiooni sotsioloogiat PhD tasemel Tallinna Ülikoolis. Samuti teostas ta vastaval teemal iseseisva uuringute analüüsi Cambridge ülikoolis. Maario on töötanud ka tollinduses ning transpordisektoris. Ta on aastaid nõustanud erinevaid ettevõtjaid ja olnud õppejõud TMK ja Mainori kõrgkoolis. Maario on asjatundlik ja tegeleb iga kliendiga pühendunult. Tema uudishimu aitab jõuda iga kliendi küsimuse ka kõige pisemate detailideni, et leida neile oma kogemustele ja õpitule tuginedes parim võimalik lahendus.

Töökeeled: eesti, inglise, soome

maario@wisecounter.ee
Hannu Oikarinen

Hannu Oikarinen, Müük ja turundus

Hannu liitus Wisecounteriga, et pakkuda oma 35-aastase turunduse ning müügitööga kogutud teadmisi ja oskusi eelkõige nendele klientidele, kes soovivad laieneda Soome ning sealt endale koostööpartnereid leida. Tõuke Wisecounteriga liitumiseks sai ta positiivsest koostöökogemusest, kus aitasime teda nii raamatupidamise, ettevõtte loomise, maksunõustamise ning juhtimiskonsultatsioonidega ning täna soovib Hannu aidata kaasa nii Wisecounteri kui ka meie klientide edule.

Töökeeled: soome, rootsi, inglise

hannu@wisecounter.ee
Ott Kerstna

Ott Kerstna, Rootsi kontori juhataja

Ott on väga mitmekülgne ning suure kogemuste pagasiga mees. Oma 28st eluaastast 20 on ta elanud Rootsis. Hariduse finantsjuhtimise erialal ning senise raamatupidamiskogemuse sai ta Stockholmi ülikoolist. Otil on kogemusi ka logistikavaldkonnas, start-up ettevõtetega ja palju muudki. Wisecounteris on Ott olnud peagi 2 aastat. Ott tegeleb kõikide raamatupidamis-, finants-, ning juhtimisküsimustega, mis puudutavad Rootsit.

Töökeeled: eesti, rootsi, inglise

ott@wisecounter.ee
Karl Joosep Tavas

Karl Joosep Tavas, Raamatupidaja

Karl Joosep on otsekohene, kohusetundlik ning nutikas mees, kes avastas enda jaoks numbrite maailma Estonian Business Schoolis ettevõtlust ja ärijuhtimist õppides. Wisecounteris on Karl raamatupidamist teinud tänaseks 3 aastat. Karl tegeleb kõikide raamatupidamislike küsimustega, mida parasjagu vaja on. Tal on kogemusi nii Eesti kui ka välismaiste ettevõtete finantsnõustamisega, nii suur kui ka väikeklientidega. Karl on oma töös väga põhjalik ja kohusetundlik, samas tore ja sõbralik. Tema poole võib julgelt pöörduda iga tekkiva küsimusega.

Töökeeled: eesti, inglise, saksa, prantsuse

karl@wisecounter.ee
Piret Metsis

Piret Metsis, Partner, raamatupidaja

Piret on Wisecounteri meeskonnas olnud juba 2 aastat. Töökogemust on Piretil raamatupidajana aga 22 aastat. 20 aastat sellest on ta olnud erinevate ettevõtete pearaamatupidaja, sealhulgas ka Soome ettevõttes. Täna tegelebki Piret põhiliselt meie Soome klientidega. Piret on sõbralik, rõõmsameelne ning pühendunud raamatupidaja ning tema jaoks on väga oluline, et tema kliendid tunneksid end temaga suheldes hästi ning et tehtud töö oleks korrektne ja läbipaistev.

Töökeeled: eesti, soome

piret@wisecounter.fi
Iia Liivamägi

Iia Liivamägi, Pearaamatupidaja

Iia on pikaajalise kogemusega raamatupidaja. Wisecounteri tiimis tegeleb ta raamatupidamisega alates 2019 aasta märtsikuust. Iia töö on alati õigeaegselt ning täpselt tehtud, kliendid saavad südamerahuga finantsasjad tema hoolde usaldada. Iia on oma töös väga põhjalik ja korrektne. Kolleegide ning klientidega suheldes sõbralik ja abivalmis. Iia teeb raamatupidamist Eesti ettevõtetele.

Töökeeled: eesti

iia@wisecounter.ee
Kersti Laater

Kersti Laater, Raamatupidaja

Kerstil on raamatupidamistöökogemust 25 aastat ning Wisecounteri tiimi väärtuslik liige on ta olnud juba 3 aastat. Kersti on avara silmaringiga ja väga põhjalik. Põhiliselt tegeleb ta Eesti ettevõtetega, säilitades oma klientidega pikaajalised ja head koostöösuhted.

Töökeeled: eesti

kersti@wisecounter.ee
Meeli Haljand

Meeli Haljand, Raamatupidaja

Meeli on Wisecounteri tiimi hinnatud liige olnud juba üle aasta. Varasemast ajast omab Meeli raamatupidamise kogemust rahvusvahelisel tasandil. Meeli teeb oma tööd kohusetundlikult ning pühendunult. Ta on korrektne, konkreetne ja otsekohene, seega kliendid võivad kindlad olla, et Meeli hoolde usaldatud ülesanded on alati esitatud õigeks tähtajaks ning kooskõlas raamatupidamise reeglite ja seadustega. Kolleegid iseloomustavad Meelit kui sportlikku ja rõõmsameelset kaaslast.

Töökeeled: eesti, inglise

meeli@wisecounter.ee
Tiina Ennulo

Tiina Ennulo, Raamatupidaja

Keeled: eesti, inglise, vene, soome

Töökeeled: eesti, inglise, vene, soome

tiina@wisecounter.ee
Samu Häkälä

Samu Häkälä, Raamatupidaja

Samu on Wisecounteri meeskonna liige olnud tänaseks kaks aastat. Ta liitus meiega kohe peale õpingute lõpetamist Helsinki Business College’s. Samu tegeleb meie Soome klientidega. Ta on positiivne, avatud ning väga tragi. Koostöös meie meeskonnaga ja klientidega pakub Samu võimalikku parimat kvaliteeti.

Töökeeled: soome, inglise

samu@wisecounter.fi
Marius Baum

Marius Baum, Raamatupidaja

Töökeeled: eesti, rootsi, inglise

Töökeeled: eesti, rootsi, inglise

marius@wisecounter.ee

Liikmelisus

Referentsid