Wisecounter – targa juhi partner

Mida me teeme

Wisecounter on asutatud 2007. aastal. Pakume raamatupidamisteenust, juriidilist ja finantsnõustamist ning juhtimiskoolitusi Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis.

Pikaajaline koostöö erinevate valdkondade ettevõtete ja asutustega on andnud meile vajalikud eeldused, et olla oma klientidele vääriliseks partneriks ja aidata kaasa nende ettevõtmiste edule.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat teenust ja kindlustunnet, et nende finantsasjad on alati parimas korras.

2x

1/4 meie klientidest suurendab juba esimesel koostööaastal kasumit 2x

1000

Meie seminaridel on osalenud üle 1000 ettevõtja

30

Meil on kliente enam kui 30st riigist

2007

Oleme aidanud oma klientidel äris edukad olla alates 2007. aastast

Meie töötajad

Pikaajaline kogemus on andnud meie meeskonnale väärtusliku teadmistepagasi, et olla oma klientidele parimaks partneriks. Hoiame oma klientide finantsasjad laitmatus korras, aitame lahendada küsimusi ametiasutustega, anname finantsalast ja juriidilist nõu nii Eesti, Läti, Soome kui ka Rootsi turgudel tegutsemiseks.

Maario Laas

Maario Laas, Juhatuse liige, partner

Maario fookus on Wisecounteri arendamisel ja uute teenuste loomisel. Maario oluliseks funktsiooniks on klientide toetamine erinevate äriõiguslike juriidiliste küsimuste lahendamisel, samuti pakub ta jätkuvalt ettevõtjatele nõustamisteenust ja aitab leida toimivaid lahendusi ka kõige keerulisematele probleemidele. Ta on Wisecounteris olnud algusest peale ning oma meeskonnale lojaalne. Maario on õppinud õigusteadust Tallinna Majanduskoolis, I-stuudiumis, Õigusinstituudis (tänane Tartu Ülikool) ning organisatsiooni sotsioloogiat PhD tasemel Tallinna Ülikoolis. Samuti teostas ta vastaval teemal iseseisva uuringute analüüsi Cambridge ülikoolis. Maario on töötanud ka tollinduses ning transpordisektoris. Ta on aastaid nõustanud erinevaid ettevõtjaid ja olnud õppejõud TMK ja Mainori kõrgkoolis. Maario on asjatundlik ja tegeleb iga kliendiga pühendunult. Tema uudishimu aitab jõuda iga kliendi küsimuse ka kõige pisemate detailideni, et leida neile oma kogemustele ja õpitule tuginedes parim võimalik lahendus.

Töökeeled: eesti, inglise, soome

maario@wisecounter.ee
Piret Metsis

Piret Metsis, Soome üksuse juhtivkonsultant,
Helsinki kontori juht, partner

Piret on Wisecounteri Soomes tegutsevate Eesti ettevõtete ja ettevõtjate parem käsi. Tema kätte saab oma finantsasjad usaldada rahuliku südamega, kuna Piret on Soome ettevõtluskeskkonna, maksusüsteemi ja riiklike teenustega suurepäraselt kursis. Töökogemust on Piretil raamatupidajana rohkem kui 20 aastat, sellest 15 aastat on ta elanud ja töötanud Soomes ja olnud sealsel turul pikalt ka pearaamatupidaja rollis. Piret on sõbralik, rõõmsameelne ning pühendunud raamatupidaja ning tema jaoks on väga oluline, et tema kliendid tunneksid end temaga suheldes hästi ning et tehtud töö oleks korrektne ja läbipaistev.

Töökeeled: eesti, soome

piret@wisecounter.fi
Mari-Eva Ahja

Mari-Eva Ahja, Tegevjuht

Mari-Eva roll on luua keskkond, kus nii Wisecounteri töötajad kui kliendid tunnevad end hoitult ja olulistena. Tema oluliseks rolliks müügi ja turunduse juhtimise kõrval on koos meeskonnaga luua veatult kulgev klienditeenindusprotsess nii Eestis kui ka teistel turgudel, kus Wisecounter tegutseb. Mari-Eva peab oluliseks, et Wisecounteri kliendid saaksid ise täielikult pühenduda oma äritegevusele, kuna saavad olla alati kindlad, et nende finantsasjad ja äriõigusse puutuvad küsimused on hästi hoitud, probleemid ennetatud ja lahendatud. Mari-Eva omab pikaajalist kogemust turunduses, olles tegelenud nii digi- kui ka kaubandusturundusega rahvusvahelises meeskonnas. Hariduselt on ta jurist, õppinud Akadeemia Nordis (täna Tallinna Ülikool). Hetkel on tal käsil taas uued õpingud Tallinna Ülikoolis. Mari-Eva on töötanud varem värvitootmisettevõttes Tikkurila ja koolitusfirmas Vain & Partnerid.

Töökeeled: eesti, inglise, soome, vene

marieva@wisecounter.ee
Iia Liivamägi

Iia Liivamägi, Pearaamatupidaja, Tallinna kontor

Iia on pikaajalise kogemusega raamatupidaja. Wisecounteri tiimis tegeleb ta raamatupidamisega alates 2019 aasta märtsikuust. Iia töö on alati õigeaegselt ning täpselt tehtud, kliendid saavad südamerahuga finantsasjad tema hoolde usaldada. Iia on oma töös väga põhjalik ja korrektne. Kolleegide ning klientidega suheldes sõbralik ja abivalmis. Iia teeb raamatupidamist Eesti ettevõtetele.

Töökeeled: eesti

iia@wisecounter.ee
Meeli Haljand

Meeli Haljand, Raamatupidaja, Tallinna kontor

Meeli on Wisecounteri tiimi hinnatud liige olnud juba üle aasta. Varasemast ajast omab Meeli raamatupidamise kogemust rahvusvahelisel tasandil. Meeli teeb oma tööd kohusetundlikult ning pühendunult. Ta on korrektne, konkreetne ja otsekohene, seega kliendid võivad kindlad olla, et Meeli hoolde usaldatud ülesanded on alati esitatud õigeks tähtajaks ning kooskõlas raamatupidamise reeglite ja seadustega. Kolleegid iseloomustavad Meelit kui sportlikku ja rõõmsameelset kaaslast.

Töökeeled: eesti, inglise

meeli@wisecounter.ee
Tiina Ennulo

Tiina Ennulo, Raamatupidaja, Tallinna kontor

Tiina on lõpetanud Tartu Ülikooli raamatupidamise ja majandusanalüüsi erialal. Tiinal on töökogemus raamatupidajana ning pearaamatupidajana. Ta on pikaajaliselt töötanud panganduses ning omab teadmisi eelkõige liisingu ja faktooringu valdkonnas. Tiinale sobib numbrimaailma konkreetsus ja ratsionaalsus. Talle meeldib töötada meeskonnas, aga ka iseseisvalt tööd teha. Tiina oskab oma laia kogemuste pagasi tõttu näha suuremat pilti ning seetõttu saab klientidele pakkuda vajalikul hetkel parimaid nõuandeid.

Töökeeled: eesti

tiina@wisecounter.ee
Marius Baum

Marius Baum, Rootsi üksuse juht, Stockholmi kontor

Marius on pika staažiga väliseestlane, kes teab ja tunneb Rootsi ühiskonda, ning seetõttu oskab Eesti ettevõtetele Rootsi turule sisenemisel ja tegutsemisel igati kasulik olla. Wisecounteri Rootsi kontoris tegeleb Marius põhiliselt klientide raamatupidamise ning nõustamisega. Enne Wisecounteri Rootsi tiimiga ühinemist, töötas ta 10 a. Rootsi kirjastusfirmas, kus vastutas turunduse ja operatiivsete majandusküsimuste eest. Hariduse osas langes Mariuse valik majandusele ja turundusele, mida ta õppis Svenska Handelshögskolanis, Soomes.

Töökeeled: eesti, rootsi, inglise, suhtlustasandil ka saksa, soome ning vene

marius@wisecounter.se
Hannu Oikarinen

Hannu Oikarinen, Müük ja turundus Soome turul

Hannu liitus Wisecounteriga, et pakkuda oma 35-aastase turunduse ning müügitööga kogutud teadmisi ja oskusi eelkõige nendele klientidele, kes soovivad laieneda Soome ning sealt endale koostööpartnereid leida. Tõuke Wisecounteriga liitumiseks sai ta positiivsest koostöökogemusest, kus aitasime teda nii raamatupidamise, ettevõtte loomise, maksunõustamise ning juhtimiskonsultatsioonidega ning täna soovib Hannu aidata kaasa nii Wisecounteri kui ka meie klientide edule.

Töökeeled: soome, rootsi, inglise

hannu@wisecounter.ee

Liikmelisus

Kliendid meist