Finantsnõustamine

Korras finantsasjad on ettevõtte eduka toimimise vundamendiks. Sageli on ettevõtted pealtnäha edukad, kliente jagub ning projektid õnnestuvad, kuid juba mõne aja pärast avastatakse end sellises rahalises olukorras, et ettevõtte tegevus tuleb kas ümber korraldada või ettevõte sulgeda. Wisecounteri eesmärgiks on aidata klientidel luua ja hoida korda oma rahaasjades ning kujundada oma firma tugevaks, püsivaks ja sõltumatuks.

Miks valida Wisecounteri finantsnõustamisteenus?

  • Läheneme oma klientide finantsasjadele põhjalikkuse ja süsteemsusega. Me analüüsime teie ettevõtte hetkeseisundit ja töötame koostöös teiega välja optimaalsed finantsstrateegiad nii lühiajaliste kui pikaajaliste eesmärkide saavutamiseks.

  • Nõustame maksuküsimustes ja aitame luua eeldused, et teie ettevõtte maksustrateegiad oleksid optimeeritud, kõik kohustused õigeaegselt täidetud ning läbipaistvus tagatud. Teie äri saab toimida viisil, mis ei põhjusta liigset ja läbimõtlematut maksukoormust, samas ei tekita maksuriske.

  • Meie konsultandid aitavad rahavoo juhtimisel ja kohustuse koormuse vähendamisel. Läbimõeldud finantsstruktuur loob eeldused finantsstabiilsuse tekkeks ja võimaldab keskenduda äritegevusele teadmisega, et toime tullakse ka ootamatustega.

  • Teadlikkus riskidest ja nende minimeerimine aitavad luua finantsturvalisust. Pakume riskide vähendamise strateegiaid, mis keskenduvad efektiivsuse tõstmisele, kulude optimeerimisele ja protseduuride täiustamisele.

  • Meie finantsnõustajatel on pikaajaline kogemus koostööst erinevates valdkondades tegutsevate ettevõtetega. Seetõttu saame olla abiks ka komplitseeritud situatsioonides ja luua visioone võimalikuks väljapääsuks ka kitsamatest oludest.

  • Konfidentsiaalsuse kõrval peame oluliseks mõtteviisi, et alati saab paremini. Meie roll ei ole anda hinnanguid, vaid töötada koos kliendiga selle nimel, et jõuda ettevõttele seatud sihtideni.

 

Kui soovite luua stabiilsust oma ettevõtte rahaasjades, oleme teile meeleldi abiks nii analüüside teostamisel kui strateegiate loomisel ja tegevuskavade elluviimisel. Andke oma soovist meile teada täites allpoolse vormi.

Võtke meiega ühendust

  • Kirjutage meile oma soovidest või probleemist, millele lahendust otsite.
  • Kui märkame, et vaja oleks esitada täpsustavaid küsimusi, võtab meie konsultant teiega ühendust või kutsub teid kohtumisele.
  • Peale vajaliku info kogumist koostame teile mittesiduva pakkumise, mille saadame teile e-postiga.