Teeme koos head

Wisecounteri 15nda sünnipäeva puhul oleme otsustanud ulatada abikäe Laste ja Noorte Kriisiprogrammile ja teha neile 1500 eurose annetuse. Kutsume ka oma kliente, partnereid ning kõiki teisi häid inimesi koos meiega tähistama meie sünnipäeva kinkides lastele aega nende seltsis, kes neid kõige paremini aidata saavad.

Laste ja Noorte Kriisiprogramm pakub tuge nendele lastele, kes on kaotanud lähedase ja ei tule leinaga omal jõul toime. Lastele korraldatakse leinatoetuslaagreid, kus neil on võimalus jagada tundeid teiste lastega, keda on tabanud sarnane löök, ja leida jõudu, et edasi liikuda ning rõõm endas üles leida.

Ühe lapse ühe laagripäeva kulud saavad kaetud 50 euroga. See summa sisaldab nii lapse majutust, toitlustust kui ka teraapiaid, mida laagris läbi viiakse. See ühest küljest suur, teisalt väike summa võib tähendada ühte noort päästetud elu.

Kuna MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja, siis juriidilise isiku poolt neile tehtud annetus on piirmäära ulatuses maksuvaba. Valida saab kahe piirmäära vahel: 3% palgafondist või 10% viimase majandusaasta kasumist. Füüsilised isikud saavad samuti oma tulust maha arvata nimekirja kantud mittetulundusühingule tehtud annetusi kuni 1200 euro ulatuses.

Laste ja Noorte Kriisiprogramm MTÜ arveldusarve number Swedbank’is on EE562200221017932306.

Lisame lõpetuseks ühe lapse poolt peale laagrikogemust kirjapandud read. “Mõtlen ikka vahel, kuidas mul vedas, et just mina siia laagrisse juhtusin tulema. Eestis on ju veel lapsi, kes on kaotanud oma lähedase inimese. Olen õnnelik, et mina siia juhtusin. /…/ Need, kes selle laagri kinni maksid olid ikka toredad küll.”

Olgem toredad.

Soojade tänusõnadega,
Wisecounteri meeskond


Wisecounter OÜ pakub raamatupidamisteenuseid ning koolitus- ja konsultatsiooniteenuseid. Aitame lisaks Eestile alustada äritegevust ka Soome, Rootsi ja Läti turgudel.

Saatke meile päring või kirjutage e-mail info@wisecounter.ee ja võtame teiega esimesel võimalusel ühendust.  

Loe ka sarnased artiklid:


Võtke meiega ühendust ja tulge konsultatsioonile! Meie juures on esimene konsultatsioon tasuta. Räägime lähemalt, kas ja kuidas saame Teile kasulikud olla.